Srpen 2011

12. díl - SP - Síla amuletu.

16. srpna 2011 v 7:43 | Nikča |  Sluneční paprsek

12 díl . Síla amuletu.


Protože se zde již dlouho neobjevil nový díl, tak vám raději pro upřesnění nejdřív trošku shrnu děj:


Jenny a její dvojče Mark se po vzoru svého otce chtějí stát lékaři. Když se do sousedství přistěhuje fotograf Dennis oba hltají jeho příběhy o Africe a Jenny se rozhodně, že tam jednou odjede a bude pomáhat v chudých oblastech.

Dokonce na dálku adoptuje malou školačku Abenu a podporuje ji na studiích. Později Jenny odjíždí na prázdniny jako výpomoc do jedné z afrických nemocnic. Poznává tvrdost zdejšího života a také potkává Franka, který se stará o malinkou nemocnici daleko ve vnitrozemí.

Po návratu domů zjišťuje, že díky intrikám sestřenice Sereny ji Dennis opustil. Hrdost ji nedovolí, aby se pokusila nedorozumění vysvětlit a tak zůstává sama. Ne na dlouho. Časem příjímá nabídku k sňatku od svého staršího nápadníka Oskara. Těsně před svatbou se však dovídá a jeho temné minulosti a tak místo k oltáři zamíří ve svatebních šatech na letiště, rozhodnutá nabídnout své znalosti Frankovi v jeho nemocnici.

Konečně po dlouho době se cítí šťastná a potřebná. Bohužel se nechtěně dostane do křížku s místní šamankou a ta se ji chce zbavit. V poslední chvíli neštěstí zabrání Frank. Je však těžce zraněn a leží spolu s Jenny, která je v bezvědomí v pralese, kde jim hrozí nebezpečí.

Jak se z toho dostanou?

DÁLE ČTĚTE NOVÝ DÍL V CELÉM ČLÁNKU

Jzem zase tady

15. srpna 2011 v 8:23 | Nikča |  AKTUÁLNĚ

Ahoj,

vítám vás všechny zpět na mém blogu.Doufám, že vám všechny ještě neumořilo letošní prázninové počasí a občas sem zase zabrousíte.


Oprava noťasu dopadla dobře a já ho mám zpět. Podařilo se nám i přeinstalovat celý operační systém, tak snad bude chvíli pracovat jako nový.

Musela jsem pochopitelně přeinstalovat znovu celý simíky a vrazit do nich všechny downy. Což není zase takový problém, jen teď ještě musím znovu projít soubory sim2pack a znovu je dostat do hry, což je strašně nudná práce.Teď už bych snad jen potřebovala radu, jak dostat od počítače brášku a sestřenku, kteří díky neustálému dešti okupují počítač, na kterém objevili ZOO Tycoon a dokonale "propadli budovatelské mánii.No nějak to vymyslím. Zítra chci totiž dodat nový díl komixu.

A zde máte seznam rubrik, na které se můžete postupně těšit.

Určitě nové díly nedokončených komixů:

Od září začne komix , do kterého jste vyráběli hrdinku.


Budeme pokračovat v Jak se dělá simík?


A určitě se objeví nové díly

To je ode mě pro dnešek vše. Ráda vás zde znovu uvidím.

Ty neustálé změny a úpravy na blog.cz mě asi přivedou do hrobu. Musím zjistit, co to zde zase vyváděli a jak na to.