Dobrodružství naší Bety. - DRUHÁ ČÁST.

16. dubna 2011 v 13:00 | Nikča |  Jak se dělá simík.


DRUHÁ ČÁST BETINA DOBRODRUŽSTVÍ.
DNES NEHLASUJEME

Byla jsem radostí bez sebe, že se nám podařilo sněžného muže najít.
Hned jsme se vydali jeho směrem.Ukázalo se, že i když žije osaměle, tak se u něj občas nějaká ta lidská návštěva zastaví. Díky tomu si na lidi zvykl a byl celkem přátelský. Dokonce znal i docela dost slov, aby se s ním dalo nějak domluvit.


Pověřila jse Luise focením.Yetty to chtěl hned vyzkoušet taky.Všechno bylo super. Tohle bude materiál na několik článku. A tak jsem umluvila Luise, abychom zde zůstali do dalšího dne a přespali ve stanu.Večer jsme proseděli u ohně v Yettyho společnosti.Jedinou nepříjemnou vzpomínku na tenhle výlet mám na včely, které mě bezdůvodně napadly a chtěli popíchat. Naštěstí je Yetty uměl odlákat.Čas rychle utekl a my se museli s naším novým kamarádem rozloučit.Cestou domů jsme u jedno z jezer neodolali a zarybařili si.
Úlovky bylo hodně dobré.Jednu z ryb jsem po návratu do srubu udělala k jídlu.Hodně se mi povedla protože se Luis oblizoval až za ušima.Domů jsem si mimo nateriálu na článek dovezla i první kousky do mé nové sbírky hmyzu. Už se těším, až ji doplním.Luis si zase nakoupil nějaké suvenýry.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Faith Faith | Web | 21. dubna 2011 v 11:38 | Reagovat

super! fakt vymakaný ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama